ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ МАГАЗИНІВ НЕМОВИЦЬКОЇ ОТГ!!!

Дата: 20.03.2020 10:51

5. Внести зміни до пункту 10 протоколу № 9 від 14.03.2020 спільного засідання комісії  з питань ТЕБ та НС та тимчасової протиепідемічної комісії Сарненського району, а саме виклавши його в новій редакції :

«Затвердити склад мобільної групи для здійснення заходів контролю з виконання протокольних рішень комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району та протиепідемічної комісії у складі:

завідувача сектору цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації або інших уповноважених керівництвом працівників Сарненської РДА;

представника Сарненського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області;

представника Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області».

6. Внести зміни до пункту 2 протоколу № 10 від 17.03.2020 позачергового засідання комісії  з питань ТЕБ та НС, а саме виклавши його в новій редакції:

«Заборонити з 18.03.2020 до 03.04.2020  на території Сарненського району роботу речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових та торгово-розважальних закладів та  центрів, закладів ресторанного господарства, кафе, кальян-клубів, басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, закладів побуту, перукарень, установ побутового обслуговування (салонів краси, манікюрних та косметологічних кабінетів), (за виключенням аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС, спеціалізованих магазинів торгівлі засобами зв’язку). Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту».