Вітаємо переможців Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 17.03.2020 10:38

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 року № 1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільної освіти на 2019 рік», Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів традиційний щорічний Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція» (з 20 грудня 2019 року по 20 січня 2020 року).

Конкурс проводиться з метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді. Завданнями цього конкурсу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок дітей та молоді щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні. Участь у виставці брали як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх областей України. З робіт, надісланих на конкурс, була створена виставка «Новорічна композиція», де були представлені роботи вихованців творчих учнівських. На виставці була представлена робота вихованців гуртка «Чарівний олівець», керівник: Бакунець Л.А., Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Їхня робота «Різдвяний вертеп» зайняла І місце у номінації «Новорічна композиція». Вітаємо переможців та бажаємо творчої ініціативи, пізнавальної діяльності, і ще більших злетів.