Книгоманія - 2020

Дата: 10.03.2020 12:38

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. І 5 березня в Сарненській ЦРБ в черговий раз відбувся ІІ етап конкурсу «Книгоманія-2020». Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. Немовицька ОТГ також долучилася до конкурсу, і її достойно представили учні 6-7 класів. Від Тинненської бібліотеки взяли участь Новосилецька Соломія та Одарчук Юлія, від Немовицької – Кузьмич Софія та Гроц Димитрій, від Зносицької – Самойлюк Вікторія. Всі учасники отримали сертифікати та подарунки.