«Маяк» Зносичі – призер районного турніру «Лицарі футбольного м`яча - жінкам» 2020 року

Дата: 10.03.2020 09:25

Протягом трьох неділь (23 лютого, 1 і 8 березня) на спортивних майданчиках м. Сарни проводився розіграш щорічного турніру з міні-футболу «Лицарі футбольного м`яча – жінкам», приуроченого до свята 8 березня. За перемогу в змаганнях боролися 26 команд з Сарненського району, в тому числі три команди з Немовицької ОТГ: «Сокіл» Ненмовичі, «Маяк» Зносичі та «Случ» Тинне. Протягом перших двох днів пройшли ігри групового етапу. З шести груп до півфіналу виходили по дві кращих команди. Здолати груповий етап вдалося футболістам із Зносич, які виявилися найсильнішими в «групі А», де суперниками виступали команди з Короста, Кричильська та Довгого.

У фінальній частині турніру команди були розділені на 4 групи по 3 команди. До півфіналу з кожної групи виходило по одній команді. Згідно жеребкування «Маяк» Зносичі опинився в «групі Г» з командами з сіл Стрільськ та Ремчиці. За результатами ігор Маяк та «Колос» Стрільськ набрали по 4 очки, однак за кращою різницею забитих і пропущених м`ячів до півфіналу пройшли зносицькі футболісти. У півфінальній грі проти команди «Дельфін» Сарни маяківці поступилися з рахунком 3:1, однак в грі за третє місце без проблем здолали команду «Темп» з с. Корост – 5:1, другий рік поспіль ставши призером турніру.

Детальні результати:

- груповий етап 23 лютого