Запрошення-перепустки на пробне ЗНО будуть на інформаційних сторінках учасників 02.03.2020

Дата: 26.02.2020 10:21

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти визначив заклади, які працюватимуть пунктами пробного ЗНО, та здійснив розподіл учасників пробного ЗНО.

Із 02 березня 2020 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей можуть роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, яке розміщене на «Інформаційній сторінці учасника ПЗНО» (логін та пароль доступу учасники отримали під час реєстрації) сайту ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua. У запрошенні-перепустці вказані адреси пунктів проведення пробного ЗНО.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки з 10:15 до 10:50.

Календар пробного ЗНО -2020

21 березня 2020 року – українська мова і література.

28 березня 2020 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

Кожен крок – це крок до успіху!