Про змагання з волейболу в Зносицькій ЗОШ I-III ст.

Дата: 24.02.2020 16:04

21 лютого в спортивній залі Зносицької ЗОШ I-III ст. в рамках другого етапу обласної Спартакіади школярів Рівненщини відбулися змагання з волейболу серед учнівських команд шкіл Немовицької сільської ради. За результатами ігор серед хлопців перемогу здобула команда Тинненської ЗОШ I-III ст., друге місце посіли спортсмени з Немовицької ЗОШ I-III ст., третьє - із Зносицької ЗОШ I-III ст. Серед дівчат кращими волейболістками виявились представниці Зносицької ЗОШ I-III ст. Друге місце зайняли учениці з Тинного, третьє - з Немович.

Переможці будуть представляти Немовицьку ОТГ на зональному (III) етапі Спартакіади, що відбудеться в місті Березне.