Показник якості управління – звичайні люди, що роблять незвичайні речі

Дата: 19.02.2020 09:01

Показник якості управління – звичайні

люди, що роблять незвичайні речі

П. Друкер

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту 18.02.2020 року на базі Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся бенчмаркінг із директорами закладів освіти Немовицької сільської ради з теми «Формування управлінської компетентності керівника сучасного закладу освіти в парадигмі Нової української школи».

Мета заходу:

1. Ознайомлення з сучасними підходами щодо проблем формування позитивного іміджу керівника освіти;

2. Створення цілісності системи формування позитивного професійного іміджу керівника  закладу освіти;

3. Удосконалення ефективності процесів створення ефективності процесів привабливого професійного іміджу керівника  закладу освіти.

Кішенко К.О., керівник міжшкільної методичної ради закладів освіти Немовицької сільської ради  акцентувала увагу на правильному позиціонуванню та грамотному просуванні закладів освіти на ринку освітніх послуг.

В практичному блоці керівники закладів освіти презентували SWOT аналіз діяльності закладу освіти, детальніше зупинившись на сильних та слабких сторонах, на ризиках та можливостях  свого закладу.

Зробивши аналіз отриманої інформації та підводячи підсумок наради, Людмила Макриця, начальник відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту,  визначила плани відділу та плани Немовицької сільської ради щодо покращення  діяльності закладів освіти на майбутнє.