Дата: 06.02.2020 10:56

Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та Плану зонування території населеного пункту села Зносичі немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Зносичі  – Немовицька сільська рада.

Процедура громадського обговорення обсягів СЕО генерального плану триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуться в приміщені сільської ради за адресою: Рівненська обл., Сарненський р- н, с. Немовичі, вул. Центральна,4