Про засідання міжшкільної методичної ради

Дата: 05.02.2020 16:19

З метою популяризації кращих здобутків та інноваційних напрацювань педагогічних працівників, поширення їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення навчально-виховного процесу, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти впродовж лютого місяця відбудеться районний етап конкурсу-ярмарку педагогічних ідей, і тому відповідно до Положення про обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 09.12.2013 № 807, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 17.12.2013 № 53/1112, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 26.11.2019 №482 «Про організацію та проведення ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості» 04 лютого 2020 р. відбулося засідання Міжшкільної методичної ради щодо відбору кращих робіт вчителів закладів освіти Немовицької сільської ради для участі в конкурсі.