Колядуємо всією громадою

Дата: 13.01.2020 10:23

Незважаючи на різні забаганки зимової погоди, наші українці завжди вміють святкувати, веселитися, забавлятися. В такий час у кожному серці живе феєрія свята, наповнена чарівним духом Нового року, Різдва Христового, Водохреща.

І ось 12 січня 2020 року у спільній Коляді об’єдналися жителі Немовицької ОТГ в Зносицькому будинку культури. На свято завітали колективи всіх будинків культури Немовицької сільської ради, також дуже приємно, що приєдналися хори Церков Віри Євангелівської та вокальний ансамбль Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Зі святом усіх гостей привітали сільський голова Віктор Савчин, старости села Зносичі Олександ Кичан та села Тинне Олексанрдр Трохимець, просвітер української Церкви Християн Віри Євангелівської Олександр Гроц, настоятель Свято-Параскевського храму села Тинне Олексій Бухало.

Всі колективи нагороджені солодощами та грамотами за участь у святі Коляди «Різдвяний передзвін».