Привітання зі святом

Дата: 03.01.2020 10:02

Наближається світле свято Різдва Христового. І щороку ми очікуємо спалах яскравої різдвяної зірки на небосхилі. Промені цієї зірки несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку, адже вона сповіщає нам про народження Христа, початок нового життя. Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, у якому населеному пункті вони проживають і які погляди поділяють. Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі жителі Немовицької об’єднаної територіальної громади: Тинного, Зносич, Немович, Катеринівки, Гути-Перейми, станції Немовичі, щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, як вічних цінностей у відносинах між людьми, щоб надалі дотримуватися їх щодня. Залишмо розбрат та протистояння у минулому, а у майбутнє візьмімо повагу, конструктивний діалог та дружбу.

Нехай різдвяні дзвони наповнять наші душі вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік, який згуртує усіх нас заради миру, любові, щасливого майбутнього наших дітей та процвітання нашої громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом.

Христос народився! Славімо його!

З повагою,

сільський голова                                                                                        Віктор САВЧИН