Ключові уміння 21-го століття

Дата: 12.12.2019 09:09

Для педагогічних працівників Немовицької сільської ради 11 грудня на базі Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся тренінг із теми «Ключові уміння 21 століття», що проводила Кукла Ольга Володимирівна, методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою таких навчань є створення груп професійної майстерності вчителів і проведення заходів для їх професійного розвитку. В основі роботи таких груп - взаємодопомога вчителів, обмін ідеями та досвідом. В результаті такого тренінгу, вчителі навчаються створювати умови для розвитку критичного мислення, співпраці, цифрової грамотності та здатності вирішувати проблеми.