Міфи про домашнє насильство. "16 днів проти насильства"Любити не значить бити. Любити означає обіймати і поважати.

Дата: 30.11.2022 15:29

Фраза, яка виправдовує насильство, стосовно жінок “Б’є - значить любить” є неправдою. Любити не значить бити. Любити означає обіймати і поважати.

Сексуальне насильство можливе навіть в одружених парах.

В Україні кожна п’ята жінка страждає від домашнього насильства. Дехто переконаний, що жінка має терпіти таке ставлення задля збереження сім’ї. Це міф, який потрібно зруйнувати.

Кожен третій українець вважає, що домашнє насильство може бути тільки у неблагополучних родинах. Насправді це не так. Домашнє насильство трапляється у всіх соціальних групах незалежно від рівня освіти і доходів.

Як розпізнати економічне насильство знають лише половина українців. Ви маєте право на власну реалізацію.

Читайте більше про міфи про домашнє насильство: https://rozirvykolo.org/mifi-pro-doma...