Ми різні, але Свобода та Гідність нас об'єднують і ми вільні творити своє майбутнє

Дата: 21.11.2019 08:11

Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Фактично воно є наступником свята Дня свободи, яке впродовж 2005-2011 років відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції, однак було скасоване. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.

Цього Дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013-лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Дорогі друзі! Цього року в четвер, 21 листопада, Україна вже шостий рік поспіль відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві події, які назавжди змінили історію українського сьогодення. У цей знаменний і величний день, хочемо побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, мирного неба та перемоги на східному фронті. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість! Слава Україні! Слава її Героям!

Сільський голова                                                                           Віктор САВЧИН