Успіх на фестивалі "Мистецтво молодих"

Дата: 18.11.2019 15:46

15 листопада на районній сцені міста Сарни відбувся ХІІ районний фестиваль творчої молоді «Мистецтво молодих». Організатором фестивалю є відділ культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації.

У фестивалі брали участь 29 конкурсантів та 4 хореографічні колективи. Крім цього, у фойє будинку культури діяла виставка робіт художників. Представники закладів культури Немовицької сільської ради достойно виступили і зайняли призові місця. Так у ІІ віковій категорії третє місце посіла Тетяна Булейко (с. Тинне), перше місце Катерина Ворона (с. Зносичі). У вокальному жанрі (дуети, тріо) перше місце посіло тріо з Немовицького будинку культури. У розмовному жанрі (авторське читання) третє місце посіла Віталіна Ветрова (с. Зносичі).

У хореографічному жанрі друге місце посів колектив «Світанок» Немовицького будинку культури.

Переможці фестивалю отримали подарункові сертифікати на певну суму коштів.

Тож вітаємо талановитих представників Немовицької ОТГ з високими результатами та бажаємо творчих успіхів і нових перемог.