Запрошуємо на відкриття навчального приміщення

Дата: 14.11.2019 11:54

15 листопада 2019 р. жителям с. Зносичі запам’ятається надовго, адже цього дня о 8.30 год. відбудеться урочисте відкриття приміщення другого поверху Зносицького Будину культури площею 482 кв. м., яке з метою ефективного та раціонального утримання та використання комунального майна Немовицька сільська рада рішенням сесії від 12.11.2019 р. №1253 передала в оперативне управління Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. для навчання початкової ланки.

Протягом чотирьох місяців тривали ремонтні роботи для переобладнання приміщення в початкову школу. Силами Немовицької сільської ради, місцевих підприємців та небайдужих жителів села вдалося підготувати приміщення для повноцінного функціонування, як закладу початкової освіти. Така подія вирішить проблему з двохзмінним навчанням і діти матимуть світлі та просторі класні кімнати.