8 листопада - Всеукраїнський радіодиктант національної єдності! Долучайся!

Дата: 07.11.2019 12:48

До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Основна мета диктанту: єднання навколо мови. Початок акції — 8 листопада 2019 року об 11:00. Об 11:20 у прямому ефірі з радіостудії на Хрещатику, 26 читатиме диктант відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. Цього року автор внесе у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису. 2019 року правила радіодиктанту національної єдності зазнають змін. Вперше диктант можна буде перевірити вже через 15 хвилин після його написання. За цей час (11:45-12:00) охочі зможуть надіслати свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо (rd@nrcu.gov.ua). Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи.