Круглий стіл ММО вчителів математики та фізики з теми «Креативний підхід при вивченні математики, фізики» відбувся в Немовицькій ОТГ

Дата: 31.10.2019 12:35

30.10.2019. на базі Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся круглий стіл  ММО вчителів математики та фізики з теми «Креативний підхід при вивченні математики, фізики», метою якого було вдосконалення шляхів формування освіченої особистості шляхом розвитку творчих здібностей. В роботі семінару прийняли участь вчителі шкіл Немовицької ОТГ. Було розглянуто різні стратегії розвитку креативного мислення, ознайомлено із методикою «Трикутник Уолта Діснея»,технологією артбук та проведено практичні заняття за даним матеріалом.  В розділі «Методичні родзинки» вчителі Зубчинська О.Г., Наконечна Л,С., Куришко С.В., Познік В.М.провели майстер-класи з досвіду своєї роботи. Присутні побачили і почули багато нового для подальшої роботи з дітьми.