Взяли участь у обласному зборі лідерів учнівського самоврядування з теми «Екологічна культура, як фактор змін у системі цінностей особистості»

Дата: 31.10.2019 12:18

Фото без опису30 жовтня 2019 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся збір лідерів учнівського самоврядування з теми «Екологічна культура, як фактор змін у системі цінностей особистості». Нашу міжшкільну Раду старшокласників «Лідер», представила заступник голови Пецькова Дар’я (учениця Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст). Лідери обмінялися досвідом та кращими практиками діяльності, взяли участь у тренінзі «Планета моєї мрії» та екологічному квесті. Для координаторів відбулася нарада з питань участі у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування та Всеукраїнського конкурсу «Лідер року 2019».