Осіння толока на території Немовицької сільської ради

Дата: 23.10.2019 15:31

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Ще вчора сонечко гріло по-літньому. А сьогодні непомітно вступила в свої права осінь. Але крім краси, ми ще отримуємо багато роботи та турбот на території Немовицької сільської ради: впорядкувати клумби, зібрати опале листя, гілки, сміття, навести лад на всій території, підготуватись до зими.

Ось і в цьому році відповідно до розпорядження заступника сільського голови від 15 жовтня 2019 р. «Про проведення осінньої толоки» 24 жовтня відбудеться колективне прибирання учнями та працівниками закладів освіти закріплених за ними територій. Тому, щоб зробити велику за обсягом роботу, скликаємо усіх небайдужих здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах. Працювати допоможе осінній настрій та тепла погода, яка за прогнозами синоптиків протримається лише до понеділка.