Фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ"

Дата: 23.10.2019 10:24

З метою формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, виявлення нових обдарувань 22 жовтня у Немовицькому будинку культури відбувся відбірковий тур фестивалю-конкурсу «Поліська січ». Свої заклади освіти Зносицьку, Немовицьку, Тинненську ЗОШ І-ІІІ ст. представляли солісти, дуети, ансамблі та хоровий гурт. Усі діти достойно виступили і показали хорошу вокальну підготовку. Переможцем конкурсу став учень Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Кичан Юрій, який і представить нашу громаду 24 жовтня у м. Рівне на обласному етапі фестивалю-конкурсу. Тож бажаємо нашому юному співаку вдалого виступу.