Вітання зі святом!

Дата: 11.10.2019 12:10

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

2014 року Президент України підписав указ, відповідно до якого щороку 14 жовтня відзначається День захисника України.

Щиро вітаєю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави!  Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру  в Україні!

Бажаю миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким!  Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків,  задля процвітання нашої великої України!

З повагою, сільський голова                                                               Віктор САВЧИН