Протидіємо булінгу разом!

Дата: 26.09.2019 12:31

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10.09.2019 р. №1/9-570 «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії боулінгу» з 16 по 20 вересня в закладах освіти Немовицької сільської ради відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

Протягом тижня учні преглядали просвітницькі відеоролики, слухали бесіди, виступи на радіолінійках, малювали малюнки та виготовляли роздаткові матеріали, знімали фото та відео роботи, проходили тренінги та проводили години з психологами, для того щоб зрозуміти, що таке булінг, вчасно виявити і запобігти його проявам.

Нагадаємо, що 18 грудня 2018 року було ухвалено закон України №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення.

Підставою для ухвалення закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів.