Психологічний квест для практичних психологів та соціальних педагогів Немовицької ОТГ

Дата: 23.09.2019 12:49

20 вересня 2019 року на базі Немовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів проведено психологічний квест для практичних психологів соціальних педагогів закладів  загальної середньої освіти Немовицької ОТГ.

Першочерговими завданнями методичного заходу були:

• ознайомлення працівників з новою нормативною документацією, що регламентує діяльність психологічної служби;
  • обговорення плану роботи практичних психологів та соціальних педагогів;
  • поглиблення розуміння ролі психологічної служби в освітній реформі;
  • підвищення методичного та практичного рівня професійної компетентності працівників психологічної служби щодо психологічних особливостей організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину.

Учасники психологічного квесту проходили «квестові зони», відповідно до тематики яких практичні психологи та соціальні педагоги мали можливість сконструювати професійні моделі та визначити алгоритм роботи психологічної служби в навчальному закладі.