Олімпійський тиждень у закладах освіти

Дата: 13.09.2019 15:58

Напередодні дня фізичної культури і спорту, який щорічно відзначається у другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94) у школах закладів освіти Немовицької сільської ради з 9 по 13 вересня проходив олімпійський тиждень.

Проведення спортивних заходів має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя. Олімпійський тиждень включав у себе ряд спортивно-виховних заходів, які мають різні види та форми і проводяться з метою навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Приємно, що вчителі фізкультури нашої громади є палкими прихильниками олімпійського руху і з року в рік намагаються зробити заходи протягом Олімпійського тижня цікавими, насиченими різноманітними змаганнями, естафетами, майстер-класами. Так і цього навчального року тиждень був дуже насиченим для наших юних любителів спорту.