Огляд готовності закладів до нового навчального року

Дата: 27.08.2019 11:51

22 серпня 2019 року комісією у складі заступника голови Немовицької сільської ради, працівників районного управління Держпродспоживслужби, районного сектора ГУ ДСНС України у Рівненській області, відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту виконкому Немовицької сільської ради, проведено огляд стану готовності закладів та установ освіти сільської ради до роботи у новому навчальному році.

Основна увага при огляді зверталася на стан поточних ремонтів, прилеглої території, спортивних та ігрових майданчиків; впорядкованість квітників, озеленення території; дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог державного пожежного нагляду; навчально-методичне забезпечення закладів.

У закладах освіти Немовицької сільської ради стараннями працівників шкіл, проведено поточні ремонти класів, кабінетів, спортивних залів, актових залів, коридорів. Придбано одномісні регульовані парти та стільці для учнів 1-х класів відповідно до вимог Нової української школи. Закуплено комп’ютерне, мультимедійне обладнання та телевізори.

У закладах загальної середньої та дошкільної освіти належним чином відремонтовано навчальні кабінети, адміністративні приміщення, коридори. Ремонт здійснено за кошти місцевого бюджету силами працівників закладів освіти.

Активно попрацювали в ході підготовки закладів освіти до нового навчального року усі класоводи та класні керівники, технічний персонал під керівництвом керівників закладів освіти.

Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам освітніх закладів за активну участь у підготовці закладів та установ освіти до нового навчального року.

Готуючись до нового навчального року в закладах освіти вже зроблено:

• облаштованно внутрішні вбиральні в Катеринівській ЗОШ І ст.
  •  проведено ремонт кімнати в Катеринівському сільському клубі під кімнату для групи продовженого дня
  • встановлено пандус у Катеринівській ЗОШ І ст.;
  •  облаштовані інклюзивно-ресурсні куточки у Немовицькій ЗОШ І–ІІІ ст., Зносицькій ЗОШ І–ІІІ ст., Тинненська І–ІІІ ст.
  • закуплено фарбу для проведення поточних ремонтів закладів освіти;
  • придбано матеріали для проведення поточних ремонтів закладів освіти;
  • проведено ремонт теплотраси, водопостачання у Немовицькій ЗОШ І–ІІІ ст.,

Продовжуються роботи та планується до кінця 2019 року завершити розпочаті роботи, а саме:

• капітальний ремонт ЗДО «Колосок» в с. Тинне ( заміна системи опалення, системи водовідведення );
  • капітальний ремонт бібліотеки Будинку культури в с. Зносичі (облаштування кімнат для гурткової роботи);
  • розпочаті роботи по реконструкції будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст. вартість усіх робіт, згідно зведеного кошторису – 40 483 206,0 грн.. До кінця 2019 року планується освоїти 9 млн. грн..

Члени комісії відмітили належну підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році.

Згідно актів готовності закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року, можна стверджувати, що всі заклади освіти Немовицької сільської ради готові прийняти дітей та розпочати навчання 2 вересня 2019 року.