Відбувся футбольний матч між командами "Сокіл" Немовичі і Ветерани "Сокіл" Немовичі

Дата: 23.07.2019 09:57

21 липня на сільському стадіоні села Немовичі відбувся товариський футбольний матч між командами «Сокіл» Немовичі і Ветерани «Сокіл» Немовичі на приз сільського голови.

Матч відкрив Немовицький сільський голова Савчин Віктор Макарович, який привітав обидві команди та побажав гравцям удачі на полі, а вболівальникам – гарного футболу.

Перший тайм товариської зустрічі закінчився з рахунком 1:0 на користь молодіжної команди. Другий тайм став набагато результативнішим. Програючи по ходу тайму ветерани немовицького футболу зуміли тричі відігратися й перевести матч у серію пенальті. В пробитті «одинадцятиметрових» більш влучнішими виявилися гравці команди ветеранів «Сокола» - 9:10 (основний час - 4:4).

По завешенню гри Віктор Макарович видав капітанам команд грошові винагороди на команди та вручив подяки ветеранам немовицького «Сокола», які брали активну участь у розвитку футболу в селі Немовичі. Після цього представними минулого і сьогодення немовицького футболу зібралися для спільного фото на пам`ять.