В Катеринівці відсвяткували День села

Дата: 15.07.2019 11:50

На свято Петра і Павла невеличке мальовниче село Катеринівка Немовицької сільської ради відзначило своє День народження. На святкові гуляння зібралися не тільки від малого до великого жителя села, а й гості із сусідніх сіл. Як ніколи свято в Катеринівці було дуже насичене. Наймолодші присутні мали змогу побавитися на атракціонах, а також розважитися з запрошеними аніматорами. Любителі спорту мірялися силами у змаганнях. Своїм чудовим співом порадували переможець Голосу країни Іван Ганзра і дует з м. Сарни сестер Яни та Галини Куришко. Привітали катеринівчан і місцеві аматори сцени та голова Немовицької сільської ради Віктор Савчин гарним словом і подарунками. Завершилося дійство святковою дискотекою.