A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Спільне засідання сесії Немовицької сільської ради і виконавчого комітету

Дата: 15.07.2019 08:21
Кількість переглядів: 531

Фото без описуФото без опису

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

 

        18 липня 2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні  Будинку культури с. Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться спільне засідання сесії Немовицької  сільської ради і виконавчого комітету.

        Засідання постійних комісій відбудуться 16 липня 2019 року о 14 год. 00 хв.

 

Орієнтовний порядок денний:

 

 1. Про розгляд депутатських звернень

                       Інформує: Колядко М. І. – секретар сільської ради

 1.  Про затвердження порядку денного двадцять шостої сесії Немовицької сільської ради

                       Інформує: Колядко М. І. – секретар сільської ради

 1. Звіт сільського голови про виконання плану соціально-економічного і культурного розвитку Немовицької сільської ради за 1 півріччя 2019 року.

                       Звітує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Про виконання бюджету Немовицької сільської ради за 1 півріччя 2019 року

                            Інформує: Тищук Т. В. – начальник відділу

 1. Про внесення змін до бюджету Немовицької сільської ради на 2019 рік

                       Інформує: Тищук Т. В. – начальник відділу

 1.  Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату сільської ради

                       Інформує: Міщеня В. П. -  начальник відділу

 1. Про створення відділу соціального захисту Немовицької сільської ради та затвердження Положення про відділ соціального захисту Немовицької сільської ради

            Інформує: Міщеня В. П. -  начальник відділу

 1. Про звернення до керівника СГПП «Маяк» Остапчука І. М. щодо безоплатної передачі в комунальну власність Немовицької сільської ради ДНЗ у с. Зносичі Сарненського району, Рівненської області по вул. Центральній, 112.

                       Інформує: Міщеня В. П. -  начальник відділу

 1. Про розгляд відношення ДП «Сарненське лісове господарство» щодо передачі у власність Немовицької сільської ради 3-квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Немовичі, вул. Залізнична, 8.

                       Інформує: Колядко М. І. – секретар сільської ради

 1. Про затвердження місцевої соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про  права дитини» на період до 2021 року

                       Інформує: Панасюк С. Ф. – головний спеціаліст

 1. Розгляд заяви старости с. Зносичі про припинення надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Зносичі до затвердження нового Генерального плану та плану зонування с. Зносичі.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Броварна Інни Петрівни, жительки с. Зносичі, яка просить надати дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Зносичі вул. Дружби, площею 0,2166 га.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Вакулко Ніни Олександрівни, жительки с. Зносичі яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0, 2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул.. Центральна, 63.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Царука Михайла Матвійовича жителя с. Тинне який просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку і споруд ( присадибна ділянка) площею 0,25 гав с. Тинне вул. Поліська, 12.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Коток Романа Сергійовича жителя с. Тинне який просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою , щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га в с. Тинне вул. Лесі Українки, 38

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Власюк Надії Андріївни, жительки с. Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Центральна. 28, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Боротюк Надії Дем’янівни, жительки с. Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Тиха, 8, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Никончук Віктора Михайловича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0,2000 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Юності.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Панасюка Олександра Олександровича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0,1689 га, яка розташована в с. Зносичі вул. І.Франка, 38.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Власюк Надії Андріївни, жительки с. Зносичі про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,3900 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Центральна, для ведення особистого селянського господарства.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Боротюк Надії Дем’янівни, жительки с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, загальною площею 0,0733 га, яка розташована в с. Зносичі вул. Тиха,

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Власюка Андрія Володимировича, жителя с. Тинне про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства  площею 1,6359 га,в с. Зносичі ур. Хижки

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Онисковця Бориса Володимировича  жителя с. Тинне про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства земельної частки (пай), загальною площею 1,41 га. В тому числі: площа 0,4669 га, площа 0,4025 га, площа 0,3711 га, площа 0,0936 га

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Магрело Бориса Володимировича та  Говенко Тетяни Володимирівни жителів м. Сарни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства земельна частка (пай), загальною площею  2.5427  га. В тому числі: площа 1.7877 га, площа 0.7610 га.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Кіркова Володимира Костянтиновича жителя с. Немовичі про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства земельної частки (пай), загальною площею 4.17 га. Рілля: масив № 10, ділянка № 27, площа 2.40  га; сінокіс: масив № 40-43, ділянка № 418, площа 1.17  га; пасовище: масив № 50-64, ділянка № 273, площа 0.60  га.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Маркова Сергія Федотовича жителя с. Немовичі про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства земельної частки (пай), загальною площею 2.76 га. Рілля: масив № 1.7.8, ділянка № 34, площа 1.59  га, сінокіс: масив № 44, ділянка № 100, площа 0.54  га, пасовище: масив № 50-64, ділянка № 498, площа 0.63  га.

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд відношення голови Немовицької сільської ради про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності,площею 49.9858 га. (кадастровим номером 5625485400:06:001:0212) яка знаходиться на території Немовицької сільської ради .

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд відношення голови Немовицької сільської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Зносичі по вул. О. Кичана орієнтовною площею 0.2852 га. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ,право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд відношення голови Немовицької сільської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Тинне по вул. Шкільна орієнтовною площею 0.04 га. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ,право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд відношення голови Немовицької сільської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Тинне по вул. Українська орієнтовною площею 0.04 га. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Розгляд заяви гр. Лопончук Інни Володимирівни жительки с. Немовичі про припинення членства в особистому селянському господарстві

                       Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

 1. Різне

 

Сільський голова                                                                     Віктор САВЧИН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь