Випускний - 2019!

Дата: 26.06.2019 16:40

27 червня знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір.

Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності!

Щирі вітання, подяка педагогам, наставникам, вихователям. Вітання батькам сьогоднішніх випускників. Які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави.

Шановні випускники, здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Я вірю, що любов до рідного краю, глибока шана до надбань попередніх поколінь, високі ідеали, творча праця зроблять ваше життя щасливим.

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти Вам у всьому! В добру путь!

Сільський голова                                                                В. САВЧИН