Засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради

Дата: 19.06.2019 09:43

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Засідання виконавчого комітету відбудеться 19 червня 2019 року о 14 год. 00 хв. у Будинку культури с. Немовичі  (вул.Центральна, 8)

Орієнтовний порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

2.Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 року та підготовку об'єктів житлово-комунальногно господарства  до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

Інформує: Коток М.О.-спеціаліст сільської ради.

3.Про хід виконання на підвідомчій території  ст..32 Закону України„Про місцеве самовряднування в Україні” щодо повноважень в галузі культури „Про організацію дозвілля і відпочинку молоді на території сільської ради”.

Інформує: Білотіл Т.О..-спеціаліст сільської ради.

Інформує: Білотіл Т.О..-спеціаліст сільської ради.

5.Про схвалення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей

Немовицької сільської ради на період до 2022 року

6.Про  місцеву цільову програму соціально - правового захисту дітей-сиріт

дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах Немовицької сільської ради на 2019 - 2020 роки

7.Про розгляд висновку комісії з захисту прав дитини при виконавчому комітеті

Немовицької сільської ради

Інформує: Панасюк С.Ф.-нач.служби у справах дітей сільської ради.

8.Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Немовицькій сільській раді на 2019 рік

Інформує: Коток М.О.-спеціаліст сільської ради.

9.Про внесення змін в склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

Інформує: Міщеня В.П.-начальник відділу

10.Про визначення осіб уповноважених на складання протоколів про адміністративне правопорушення.

Інформує: Міщеня В.П.-начальник відділу

11. Про розгляд звернення , жительки с.Немовичі, щодо присвоєння почесного звання  України „Мати-героїня”

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

12.Про план роботи виконавчого комітету Немовицької сільської ради на липень місяць 2019 року.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

13.Про план роботи виконавчого комітету Немовицької сільської ради на друге півріччя 2019 року

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

Сільський голова                                                                                   Віктор САВЧИН