Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 31.05.2019 09:40

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

06 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні  Будинку культури с. Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться засідання сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 06 червня 2019 року перед засіданням сесії

Орієнтовний порядок денний:

1. Про розгляд депутатських звернень.

Інформує: Колядко М.І. – секретар сільської ради

2. Про затвердження Програми ліквідації наслідків підтоплення територій населених пунктів Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

3. Про внесення змін до бюджету Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Тищук Т.В. – начальник відділу

4. Про розгляд заяви гр. Кишенко Наталії Борисівни, жительки с. Немовичі, яка просить надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1865 га в с. Немовичі, вул. Героїчна, 22.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

5. Про розгляд клопотання голови Немовицької сільської ради про прийняття в комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 803.3113 га.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

6. Про розгляд клопотання голови Немовицької сільської ради про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, які не прийняті спадкоємцями на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населених пунктів). Відповідно додатку № 2 рішення сесії від  24 січня 2019  р. № 892

Сільський голова                                    Віктор САВЧИН