Пам’ятка для батьків на час літніх канікул!

Дата: 27.05.2019 14:12

Шановні батьки! Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь-де: в побуті, на вулиці, на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї і становити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається через відсутність досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі, або через зневагу до норм та правил безпеки, непередбачливості та легковажності.

З метою попередження нещасних випадків з дітьми, дотримуйтеся таких правил безпеки:

• не залишайте дітей без нагляду, нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, поліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною. Ви повинні знати, де і з ким вона знаходиться;
  • слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;
  • недопускайте вживання тютюнових, алкогольних та психотропних речовин»;
  • нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватися правил дорожнього руху;
  • не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища без супроводу дорослих;
  • нагадуйте дітям правила поводження з побутовим газом, електрикою;
  • пам’ятайте про правила поводження зі свійськими, дикими та безпритульними тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей!

Пам’ятайте: Ваше життя та життя дітей – у Ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Відпочинок запам’ятається надовго, якщо він пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі.

У разі необхідності телефонуйте: