16 травня - День вишиванки!

Дата: 16.05.2019 13:31

16 травня - Всесвітній День вишиванки! В цей день, який щороку відзначається в третій четвер травня, усі бажаючі можуть долучитись до свята, вдягнувши вишиванку на роботу або навчання. Основна мета свята – збереження українських національних цінностей та їхня популяризація.

Свято з'явилося в 2006 році у Чернівцях з ініціативи студентки Чернівецького національного університету Лесі Воронюк і з 2010 року зажило всенародної любові й популярності. Зазначимо, що навіть світові зірки за кордоном вдягають вишиванки в цей день.

Приєдналися до відзначення свята і жителі нашої громади. Учні та вчителі Немовицької, Зносицької, Тинненської, Катеринівської шкіл масово одягли красиве і самобутнє   національне вбрання та протягом всього дня підтримували "дух свята" в своїх закладах.