Про проведення змагань "Старти надій"

Дата: 03.05.2019 14:53

3 травня на спортивному майданчику Немовицької ЗОШ I-III cт. був проведений II етап щорічних Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій». За перемогу в змаганнях боролися команди учнів Немовицької, Зносицької та Тинненської ЗОШ I-III ст.

Програма Ігор включала змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ, а саме:

біг на 60 метрів;

біг на 800 метрів (дівчата);

біг на 1000 метрів (хлопці);

естафету 8х50 метрів (4 юнаки та 4 дівчини, 1-й етап - юнаки, 2-й етап - дівчата);

стрибки у довжину з розбігу;

метання м’яча на дальність.

За підсумками змагань перше місце посіли спортсмени із Тинненської ЗОШ I-III ст., друге Зносицької ЗОШ I-III ст. третє Немовицької ЗОШ I-III ст. Учасники стартів були нагородженні грамотами і медалями.

Найкращі представники команд будуть представляти Немовицьку громаду на обласному (III) етапі «Стартів надій», що відбудеться 25-26 травня в місті Березне.