Сьогодні 33-на річниця Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2019 08:20

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Тридцять три роки тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, незагойна рана для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших людей, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало наших земляків. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Із нестихаючим болем у серцях схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто пішов у вічність, приборкуючи «мирний атом» та висловлюємо вдячність живим учасникам ліквідації аварії.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах милосердям і жалем, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Немовицький сільський голова                                       Віктор Савчин