Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 15.04.2019 11:40

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

19 квітня 2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні  Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться засідання сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 16 квітня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні  сільської ради.

Засідання виконавчого комітету відбудуться 17 квітня 2019 року о 14 год. 00 хв. в кабінеті сільського голови.

Орієнтовний орядок денний:

1. Про затвердження Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників Немовицької сільської ради і підпорядкованих установ комунальної власності.

Інформує: Міщеня В.П. – начальник відділу

2. Про Службу у справах дітей Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Макриця Л.І. – начальник відділу

3. Про внесення змін до бюджету Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Тищук Т.В. – начальник відділу

4. Про розгляд заяви гр. Бакунець Людмили Михайлівни, жительки с. Зносичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2000 га, яка розташована в с. Зносичі, вул. І. Франка, 46.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

5. Про розгляд заяви гр. Омельковця Івана Павловича, жителя с. Тинне, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Тинне, вул. Поліська.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

6. Про розгляд заяви гр. Гучок Лариси Степанівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Грушевського.

Інформує: Савчин В.М. – сільський голова

7. Про розгляд заяви гр. Мички Любові Мефодіївни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,1500  га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Зарічна.

8. завантажити

Сільський голова                                                                  В. САВЧИН