В с. Катеринівка відбувся Кубок відкриття футбольного сезону 2019 року серед ОТГ

Дата: 13.04.2019 21:13

13 квітня на футбольному полі села Катеринівка був проведений Кубок відкриття футбольного сезону 2019 року серед команд об'єднаних територіальних громад північної зони Рівненської області. За єдину путівку до фіналу кубка області змагалися 4 команди: Немовицька ОТГ, Клесівська ОТГ, Миляцька ОТГ і Старосільська ОТГ. Нашу громаду представляли гравці команди "Маяк" с.Зносичі.

За сліпим жеребом команди за олімпійською системою визначали переможців. З однаковим рахунком 2:1 перемоги здобули Немовицька та Клесівська ОТГ над Миляцькою та Старосільською ОТГ відповідно.

За третє місце перемогу з рахунком 4:2 одержала Старосільська ОТГ, а за перше місце у нелегкій боротьбі та зі спортивним азартом змагалися дві ОТГ Сарненщини. Основний час переможця не виявив - 1:1. В серії післяматчевих пенальті футбольна фортуна посміхнулася Немовицькій ОТГ, яка перемогла з рахунком 4:2.

. Бажаємо вдачі нашій команді у фіналі турніру, який відбудеться в травні.

Джерело: http://sarnyfootball.at.ua/