Тиждень дитячої та юнацької книги

Дата: 01.04.2019 12:41

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання в рамках проведення Тижня дитячої та юнацької книги з 24 по 29 березня 2019 р. в публічно-шкільних бібліотеках Немовицької сільської ради до уваги дітей були представлені різноманітні заходи такі як: літературні зустрічі «Подорож до країни Читландії», конкурс ерудитів «Юні читайлики», уроки «Подорож у книжкове царство», «Запрошую на розмову про літературу довідкову», проведено «Свято книги» за участю Знайка і Незнайка, посвята в читачі 1-их класів «Чарівний світ казки», літературний конкурс «Бібліотечне лото».

Насамкінець діти переглянули мультфільм «Грицькові канікули» та ознайомилися з новими надходженнями до бібліотек.

Важливо, що 20 березня 2019 року у Сарненській районній бібліотеці відбувся конкурс дитячого та юнацького читання «Книгоманія-2019» де взяли участь двоє найкращих читачів з Немовицької публічно-шкільної бібліотеки – Албутов Максим та зі Зносицької публічно-шкільної бібліотеки – Лобасюк Катерина, які презентували улюблені книги та розповіли про свої читацькі вподобання. Учасники були нагороджені грамотами та заохочувальними подарунками.