Огляд-конкурс "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській"

Дата: 06.03.2019 12:27

Традиційно, в переддень 9 березня відбувся обласний огляд-конкурс «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Захід проводився серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.  Цього року в конкурсі взяли участь 74 учасники, які змагалися у номінаціях: читці-декламатори, інсценізація, театралізація творів Т.Г. Шевченка та юні поети.

Немовицьку ОТГ представляла учениця 9 класу Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Ветрова Віталіна, яка достойно виступила з власним віршем «Ти чуєш, Тарасе…». Журі конкурсу відмітило нашу учасницю і вона стала однією з тих хто отримав найвищі оцінки.

Тож, вітаємо нашу юну поетесу з хорошим виступом на обласній сцені і бажаємо їй творчого натхнення у написанні власних творів.