До шкіл Немовицької громади завітали «ревізори»

Дата: 01.03.2019 15:30

На виконання розпорядження голови Немовицької сільської ради №722 від 31.12.2018 року «Про затвердження  плану заходів на 2019 – 2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на території Немовицької сільської ради 1 березня 2019 була здійснена перевірка реалізації впровадження плану заходів у початкових класах всіх п`яти шкіл Немовицької сільської ради. Перевірку здійснювала комісія, до складу якої учні-члени Ради старшокласників «Лідер»:

Жигула Владислав - учень 10 класу Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Корінець  Владислав - учень 10 класу Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Пецькова  Дарія - учениця 10 класу Немовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Допомагали їм керівник від відділу освіти, представники педагогічного колективу та батьківського комітету:

Макриця Людмила Іванівна – начальник відділу освіти, культури та з питань сім`ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради;

Боротюк Алла Володимирівна – вчитель початкових класів Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. – керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради;

Самойлюк Ніна Адамівна – голова батьківської ради Немовицької сільської ради;

Юні «ревізори» перевірили загальні умови навчання, санітарно-гігієнічний стан класів, оформлення кабінетів, наявність та використання навчального та інформаційного обладнання, наочних матеріалів, класної бібліотеки, меблів тощо.

За результатами обстеження члени комісії зробили висновок, що у початкових класах всіх шкіл нашої громади створені хороші умови для здобуття знань, класи гарно оформленні, наявне необхідне технічне й інформаційне забезпечення, що відповідає вимогам концепції «Нової Української Школи». Представники ради старшокласників, які входили до комісії, були задоволені своєю новою роллю й виявили бажання здійснити аналогічну перевірку у класах середньої і старшої ланки.