У Рівному підвели підсумки спортивного сезону 2018 року

Дата: 22.02.2019 09:42

В управлінні молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації підсумували роботу за минулий рік.

Так, за підсумками рейтингу з олімпійських видів спорту у 2018 році Рівненщина виборола ІІ місце серед третьої групи областей України. Це заслуга не лише спортсменів, а й їхніх тренерів. За спортивну майстерність найкращим з них заступник голови ОДА Олександр Корнійчук вручив дипломи й грамоти.

Була відзначена і Немовицька об`єднана громада, зокрема за I місце у Всеукраїнському фестивалі з нагоди Дня української армії у Рівненській області та за II місце в обласних спортивних іграх Рівненщини-2018 серед об`єднаних територіальних громад північної зони. Голову громади Савчина Віктора Макаровича відзначили за сприяння участі спортивних команд в іграх.