Правовий брейн-ринг «На терезах Феміди»

Дата: 20.02.2019 09:40

19 лютого у Немовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся правовий брейн-ринг «На терезах Феміди», у якому взяли участь команди учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради: «Феміда» - Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Ad glorius» Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Юні законозавці» - Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Членами журі стали працівник відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Мичка Ю.Ю. і вчителі правознавства Кузьмич М.П. Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мельник Н.С. Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Омельковець Л.І. Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Правовий турнір складався з 8 конкурсів, в ході яких діти давали визначення юридичним термінам, виготовляли колажі на задану тематику, розв'зували правові ситуації. Найбільше учасникам сподобалися конкурси «Хто я ?», в якому один із гравців команди з допомогою підказок товаришів повинен був відгадати політика, фото якого  проектувалося на екран; «Юридичний колаж», під час якого команди виготовляли колажі на задану тему та коментували їх.

Перемогу в брейн-ринзі отримали команди «Феміда» Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та «Юні законодавці» Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, а ІІ місце посіла команда «Ad glorius» Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо юних правознавців й бажаємо нових перемог!