Чемпіонат з міні-футболу в с. Немовичі

Дата: 18.02.2019 09:41

17 лютого відбулися матчі зонального етапу ХVІ зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу "Лицарі футбольного м`яча - жінкам". Матчі зони Немовичі відбулися на спортивному майданчику Немовицької ЗОШ I-III ст. За вихід із зони боролися команди сіл Немовичі (2 команди), Зносичі (2 команди), Тинне, Чудель і Кам`яне-Случанське. Розіграш матчів відбувся на двох футбольник майданчиках у двох групах, визначених в результаті жеребкування.

Група A
№п/п Команда І В Н П ЗМ РМ О
1. "Маяк-2" (Зносичі) 2 1 1 0 7-0 +7 4
2. "Случ" (Тинне)  2 1 1 0 3-1 +2 4
3. "Сокіл-2" (Немовичі) 2 0 0 2 0-5 -5 0
Група Б
1. "Маяк-1" (Зносичі) 3 2 1 0 9-2 +7 7
2. "Сокіл-1" (Немовичі) 3 1 2 0 4-1 +3 5
3. "Случ" (Чудель) 3 1 1 1 8-5 +3 4
4. ФК (Кам"яне-Случанське) 3 0 0 3 0-13 -13 0

У стикових матчах команда-переможець групи А грала з командою, яка зайняла друге місце у групі Б і навпаки. За результами стикових матчів до півфіналу турніру, який відбудеться 24 лютого у м. Сарни, пробилися обидві команди із с.Зносичі.

Сокіл-2 - Маяк-2   0:3

Случ (Т) - Сокіл-2   2:0

Случ (Т) - Маяк-2   1:3

Крім того, в рамках турніру паралельно розігрувався другий зимовий чемпіонат Немовицької ОТГ з міні-футболу, в якому враховувалися результи команд із населених пунктів громади. Набравши найбільше очок, переможцем чемпіонату стала команда "Маяк-2" с.Зносичі (юнаки). Друге місце посіла команда "Маяк-1" (дорослі), третє - "Случ" с. Тинне, четверте - "Сокіл-1" с. Немовичі  (дорослі), п`яте - Сокіл-2 (юнаки). Всі учасники чемпіонату отримали грошову винагороду, яку вручив сільський голова Віктор Савчин, а призери, крім того, були відзначені грамотами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)