Святий Миколай завітав до закладів освіти Немовицької сільської ради

Дата: 20.12.2018 09:34

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. І Святий Миколай завітав з подарунками до дошкільників, вихованців садочків та першокласників Немовицької сільської ради. Традиційно 19 грудня для дітей було підготовлено святкові зустрічі з Миколаєм та цікаву програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій та солодкі подарунки. Це свято було прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в день Святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. Ми ж дорослі, маємо подбати щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього.

Усі діти потребують уваги та піклування тож намагаймося робити все, щоб забезпечити їм необхідні умови, а головне – щоб вони зростали в люблячих родинах.