Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 20.12.2018 13:41

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

21 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні  Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться засідання сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання виконавчого комітету відбудуться 20 грудня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 20 грудня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні сільської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного вісімнадцятої сесії Немовицької сільської ради.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

2.Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік.

Інформує: Тищук Т.В. - нач. фінансового відділу с/ради

3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку сільської ради на 2018-2020 роки.

Інформує: Шмалюх О.В.-заступник сільського голови

4. Про затвердження цільових програм на 2019 рік.

Інформує: Тищук Т.В. - нач. фінансового відділу с/ради

5. Про прогноз сільського бюджету Немовицької сільської ради на 2020 та 2021 роки.

Інформує: Тищук Т.В. - нач. фінансового відділу с/ради

6. Про затвердження бюджету Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Тищук Т.В. - нач. фінансового відділу с/ради

7. Про умови оплати праці сільського голови Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Тищук Т.В. – нач. фінансового відділу с/ради

8. Про встановлення вартості харчування однієї дитини в день у дошкільних навчальних закладах Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує - головний бухгалтер с/ради Бебіна Н.П.

9. Про план роботи Немовицької сільської ради на 2019 рік.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

10. Земельні питання.