Етно-фестиваль "Вифлиємська зірка"

Дата: 14.12.2018 13:11

11 грудня 2018 року в Немовицькому будинку культури відбувся етно-фестиваль "Вифлиємська зірка" серед учнів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради.

У фестивалі взяли участь по одному колективу з Тинненської, Зносицької та Немовицької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. Учасники продемонстрували різдвяні обрядові дійства, зокрема «вертепи», колядки, щедрівки, віншування тощо. Немовицьку громаду на обласному етно-фестивалі в м. Рівне 22 грудня 2018 р. представить  вокально-хоровий гурт «Співаночка» Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., який підкорив усіх своїм яскравим дійством.

Отож, дякуємо всім учасникам конкурсу, та бажаємо й надалі підтримувати українські народні традиції. Адже українці – одна дружня нація!!!