Звернення сільського голови до батьків

Дата: 07.12.2018 14:36

Звернення до батьків

Шановні батьки! Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможіть розв’язати їх.

Пам’ятайте, що здоров’я Вашої дитини у Ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, на воді. Розповідайте про важливість здорового способу життя, намагайтеся бути в усьому прикладом, тоді дитина повірить у Вашу щирість і зацікавленість цими проблемами.

Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого сина чи доньки під час канікул. Залучайте дитину до виконання домашніх обов’язків. Цікавтеся тим, як вона проводить вільний час за межами дому. З метою безпеки обмежте перебування Вашої дитини за межами дому у вечірній час.
      Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашої дитини.  Найбільшого  чого вона потребує – це спілкування з Вами, відчувати свою захищеність  та щиру  любов.

Бажаю Вам і Вашим дітям, щоб цей світ був наповнений красою, добром, гармонією і, незважаючи ні на що, вірою ...

Дякую за розуміння.

З повагою, сільський голова                                         В. Савчин