З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2018 10:16

Шановні працівники органу місцевого самоврядування, депутати сільської ради! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання сільської  громади.

Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити села нашої громади  і всю Україну щасливими і багатими!

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Від усього серця бажаю всім вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої об’єднаної  громади.

З повагою, Немовицький сільський голова                                           Віктор Савчин