Положення «Про порядок надання у власність громадянам вільних земельних ділянок на території Немовицької сільської ради»

Дата: 05.12.2018 14:03

рішенням сесії Немовицької сільської ради

від «___»___________2018 №______

ПОЛОЖЕННЯ

«Про порядок надання у власність громадянам вільних земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Немовицької сільської ради»

1. Загальні положення

1.1. Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель комунальної власності на території Немовицької сільської об?єднаної територіальної громади (далі за текстом – Положення) розроблене з метою економічного та ефективного використання і розпорядження землями громади, задоволення потреб територіальної громади на отримання земельних ділянок відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з урахуванням норм, передбачених Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про соціальний захист дітей війни», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», і визначає порядок надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (далі за текстом – для індивідуального житлового будівництва) та ведення обліку громадян, які бажають отримати такі ділянки.

1.2. Індивідуальне житлове будівництво у населених пунктах, які входять до складу Немовицької сільської об?єднаної територіальної громади проводиться на територіях, визначених для цієї мети генеральними планами цих населених пунктів, відповідно до плану зонування та детального плану територій.

1.3. Надання земельних ділянок громадянам для індивідуального житлового будівництва проводиться на підставі рішень Немовицької сільської ради у відповідності до вимог чинного законодавства та даного Положення.

1.4. Надання громадянам земельних ділянок вільних від забудови у масивах/кварталах, визначених Генеральними планами населених пунктів, які входять до складу Немовицької сільської об?єднаної територіальної громади, для індивідуального житлового будівництва на території вказаних населених пунктів здійснюється виключно у порядку черговості, шляхом постановки громадян на облік у відділі земельних відносин Немовицької сільської ради.

1.5. Площа земельних ділянок, що надаються громадянам для індивідуального житлового будівництва, встановлюються Немовицькою сільською радою у відповідності з генеральними планами населених пунктів, які входять до складу Немовицької сільської об?єднаної територіальної громади, потребами та наявністю вільних земельних ділянок та не може бути меншою як 0,05 га та більшою як 0,25 га для однієї земельної ділянки.

1.6. Право на одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва згідно даного Положення може бути використане громадянами, які перебувають у списках черговості для надання земельних ділянок, один раз.

1.7 Земельні ділянки виділяються жителям с.Зносичі та с.Тинне виключно у межах старостинського округу Немовицької сільської ради, на території якого зареєстрований громадянин, що звернувся із заявою.

1.8 Земельні ділянки виділяються жителям с.Немовичі, с.Катеринівка, с.Гута Перейма та селища Немовичі у будь-якому населеному пункті Немовицької сільської об?єднаної територіальної громади, за виключенням с.Тинне та с.Зносичі... (скачать)